Strona archiwalna


Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/kandydat

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

U-kierunkuj się – quiz UŚ dla kandydatów na studia

Specjalnie dla kandydatów na studia Uniwersytet Śląski stworzył quiz „U-kierunkuj się”, będący interaktywnym narzędziem, które umożliwia uzyskanie informacji na temat oferty kierunków I stopnia UŚ, wyselekcjonowanych pod kątem indywidualnych zainteresowań. Celem quizu jest nieszablonowa promocja szerokiej oferty dydaktycznej Uniwersytetu Śląskiego.  

Dzięki odpowiedziom na kilkanaście pytań, użytkownicy otrzymują spersonalizowaną listę kilku kierunków studiów I stopnia z różnych wydziałów, wybranych spośród ponad 80 oferowanych przez Uniwersytet Śląski, dopasowanych do ich zainteresowań i preferencji. Kandydaci jednocześnie mają możliwość zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat każdego z kierunków. Będą mogli więc wziąć pod uwagę przy wyborze nowe rozwiązania i opcje, na które być może nie trafili we wcześniejszych poszukiwaniach, albo których nie łączyli dotychczas ze swoimi zainteresowaniami.

„U-kierunkuj się” nie jest narzędziem diagnostycznym, ma charakter wyłącznie poglądowy.

Quiz „U-kierunkuj się” powstał z inicjatywy Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów oraz Działu Promocji we współpracy z wydziałami i jednostkami Uniwersytetu Śląskiego.

Quiz dostępny jest na stronie internetowej: www.ukierunkujsie.us.edu.pl

Skróty

Rekrutacja na studia podyplomowe jest prowadzona bezpośrednio na wydziałach, przez poszczególne sekretariaty obsługujące wybrane studia.
Cudzoziemcy - kontakt:

+48 32 359 22 72
+48 32 359 22 73
email: admission@us.edu.pl
Copyright © 2001-2020
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.