Strona archiwalna

Nowy serwis dostępny jest pod adresem: https://us.edu.pl/kandydat

facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Elektroniczne legitymacje studenckie i indeksy.

Wszyscy studenci przyjęci w roku akademickim 2019/2020 na I rok studiów prowadzonych w Uniwersytecie Śląskim (studia stacjonarne i niestacjonarne) otrzymają ELS - Elektroniczną Legitymację Studencką. Osoby, które są studentami UŚ i posiadają ważną legitymację studencką, a podejmują studia na drugim kierunku studiów wnoszą tylko opłatę za indeks. Kandydaci podejmujący studia na dwóch kierunkach wnoszą opłatę za jedną legitymację i dwa indeksy.

Droga Studentko i Drogi Studencie I roku studiów! Jeśli szukasz informacji dotyczącej odbioru legitymacji i indeksu - skontaktuj się z DZIEKANATEM swojego wydziału. Wykaz wydziałów i dziekanatów.

Akty prawne: